شرایط تحصیل در آلمان

تحصیل در آلمان در هر مقطع تحصیلی امکان پذیر است. سیستم آموزشی آلمان کیفیت بالایی داشته و مدارک دانشگاهی آن در سطح جهان معتبر هستند کارشناسی در آلمان به زبان آلمانی ارایه می شود.

کارشناسی ارشد معمولا دو ساله است و به زبان آلمانی و انگلیسی (بسته به رشته متقاضی) ارایه می شود.

دکترا در آلمان به زبان انگلیسی است و چها تا پنج سال طول می کشد.

برای تحصیل در مقاطع تحصیلی کشور آلمان باید حد زبان   ب۲   را داشته و زبان انگلیسی را هم  باید با نمره آیلتس حداقل ۵/۶ اخذ کرده باشید.

هزینه های تحصیلی در آلمان در اکثر دانشگاهها رایگان است و ثبت نام هر ترم حدود ۳۰۰ یورو است هزینه زندگی در آلمان بصورت حدودی حداقل سالیانه ۱۱ هزار یورو است.

البته راههای دیگر مانند اوس بیلدونگ نیز برای مهاجرت به آلمان وجود دارد که در جلسات مشاوره ای مدیکال کالج همراه با روشهای مطمئن میانبر، برایتان بیان خواهد شد. پس شما به مدیکال کالج دعوت هستید.  

ما برای اطلاعات بیشتر از آغاز سفری پرهیاهو ومهیج شما را دعوت به حضور در مدیکال کالج می نماییم.

اشتغال آلمان کار پس از فارغ التحصیلی

معمولاً پس از فارغ التحصیلی مدت زمانِ مشخصی را به فارغ االتحصیلان اجازه می دهند در این کشور بمانند و به دنبال شغل باشند. به محض یافتن شغل، مدت اقامت در این کشور به نسبت قرارداد کار تمدید می گردد و به مدت قرارداد کاری ویزا کاری میگیرد و اجازه ماندن در هلند دارد. همچنین مورد بعدی اجاره کار برای متخصصان است در این شرایط فرد باید رزومه بسیار عالی داشته باشد تا نظر کارفرما را جلب نماید. سطح تحصیلات عالی نیاز است، فرد باید چند سال تجربه کاری داشته باشد. نیاز به تخصص است. نیاز به عقد یک قرار کاری است که نشان دهد فرد قرار است چه سمتی داشته باشد و چه رتبه‌ای را به خود اختصاص دهد. افراد باید گذرنامه معتبر داشته باشند. فرد باید بیمه درمانی داشته باشد. نیاز است که در کشور به شکل غیر قانونی اقامت نداشته باشد. در این روش می‌توانید همسر و فرزند خود را نیز با خود همراه نماید.