بورس صد​​​​​​​ ترکیه

یکی از مهمترین دغدغه های شما به عنوان دانشجوی بین المللی بالا رفتن قیمت ارز و تاثیر آن در پرداخت هزینه های تحصیل در کشور مقصد است ، به همین منظور دانشگاه های خصوصی ترکیه شرایط پرداخت یکجا تمام مدت زمان تحصیل را برای دانشجو فراهم کرده اند که شما با پرداخت یک جای تمام هزینه های دوران تحصیل خود از تخفیف بسیار ویژه ای برخوردار می شوید.​​​​​​​

بورس 100 ترکیه

قبل از اینکه فراتر بریم لازم به ذکر است این شرایط فقط برای پرداخت نقدی هست و شهریه ای که نوشته شده برای کل ۴ سال تحصیل و کورس زبان هست ، نه هر سال پس در طول تحصیل هیچ هزینه ای به جز این مبالغ به دانشگاه پرداخت نمی کنید.
 
اگر متقاضی تحصیل در دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت ایران در رشته های چهارساله ای مانند فیزیوتراپی ، پرستاری و… هستید ، پیشنهاد مدیکال کالج به شما تحصیل در دانشگاه مدیپول است.
 
شهریه ی سالیانه ی دانشگاه مدیپول برای رشته ی فیزیوتراپی به زبان ترکی ۷۰۰۰ دلار است که برای چهارسال تحصیل ۲۸۰۰۰ دلار (حدود ۱.۵ میلیارد تومان ) می شود اما اگر شهریه را نقدی به صورت یک جا به دانشگاه پرداخت کنید بیشتر از ۵۰٪ از شهریه ی شما کاسته می شود و از دانشگاه تخفیف می گیرید و مبلغی در حدود ۱۲۵۰۰ دلار( حدود ۶۹۰ میلیون تومان )  برای تمام چهار سال تحصیل خود پرداخت می کنید.
اگر مشکل زبان ترکی  یا انگلیسی داشته باشید، با همین مبلغ پرداختی برای ۴ سال تحصیل دانشگاه قبل از شروع ترم درس اصلی رشته ی مورد نظرتون برای شما کلاس زبان رایگان برگزار می کند و دیگر نیاز به پرداخت هزینه های گزاف برای کلاس زبان ندارید.
 
برای تحصیل به زبان انگلیسی مبلغی حدود ۱۵۵۰۰ دلار ( حدود ۸۵۰ میلیون تومان) پرداخت می کنید.
 این اولین بورس صد اعلام شده ی این دانشگاه برای سال تحصیلی ۲۰۲۵-۲۰۲۴ هست و قطعا بورسیه های بعدی به رسم هر سال قیمت های بالاتری خواهند داشت.
اگر شرایطش رو دارید حتما با کارشناس های ما در ارتباط باشین تا براتون برای پذیرش این دانشگاه اقدام کنند.
 
در سال گذشته پذیرش در رشته های چهارساله در دانشگاه های خصوصی به شرح زیر بوده است. دانشگاه های زیر در سال جدید هنوز شرایط خود را اعلام نکرده اند، به محض اطلاع رسانی سایت مدیکال کالج بروز رسانی خواهد شد.
برای رشته های ۴ ساله به زبان ترکی (فیزیوتراپی، پرستاری، رشته های مهندسی، مدیریتی ، هنری، خلبانی و…)
دانشگاه توپکاپی ۴۰۰۰ دلار
دانشگاه ینی یوزیل ۵۰۰۰ دلار
دانشگاه فنر باغچه ۵۵۰۰ دلار
دانشگاه ارل ۶۰۰۰ دلار
دانشگاه اسکودار ۷۰۰۰ دلار
دانشگاه نیشانتاشی ۷۰۰۰ دلار
دانشگاه گلیشیم ۸۰۰۰ دلار
دانشگاه التین باش ۸۵۰۰ دلار
دانشگاه بیرونی ۵۵۰۰ دلار
 از بین این دانشگاه ها دانشگاه های بیرونی، آلتین باش و گلیشیم مورد تایید وزارت علوم ایران هستن پس برای  رشته های غیر علوم پزشکی مدرکتون برای ایران هم مورد قبول واقع می شود.​​​​​​​

بورس صد برای رشته های چهار ساله ( لیسانس )​​​​​​​

بورس صد برای رشته های دندان پزشکی ، پزشکی و داروسازی​​​​​​​

دانشگاه های خصوصی برای سال ۲۰۲۴-۲۰۲۵ هنوز بورس صدهای خود را اعلام نکرده اند و به محض اطلاع رسانی صفحه ی مدیکال کالج بروز رسانی خواهد شد.
اما برای اطلاع از شرایط حتما با کارشناسان و اپراتور های ما در ارتباط باشین تا شما رو بیشتر راهنمایی کنند.​​​​​​​

مدارک لازم جهت اخذ بورس صد


۱.پاسپورت معتبر
۲. اصل و ترجمه ی  دیپلم 
۳. ریزنمرات 
 ** اگر دانش آموز پایه دوازدهم هستید گواهی اشتغال به تحصیل ، ریز نمرات دهم و یازدهم و کارنامه ترم اول دوازدهم.برای اخذ اطلاعات بیشتر در خصوص پذیرش در دانشگاه های خصوصی و دریافت آخرین شرایط دانشگاه ها با کارشناسان ما در مدیکال کالج ارتباط باشید.

​​​​​​​

گفتنی های جدید مدیکال کالج​​​​​​​

بورس 100 ترکیه ، بورس صد ترکیه